Projekty mieszkań online lub stacjonarnie

Realizujemy projekty mieszkań online. To jeden z działów w naszym biurze. Od momentu powstania firmy, to jest od 2013 roku, wykonaliśmy kilkadziesiąt aranżacji dla klientów z całej Polski.

Technologia w projektowaniu mieszkań

W naszych projektach wnętrz często stosujemy nowoczesne rozwiązania. Również w sposobach komunikacji i procesie projektowania podążamy za rozwojem technologii. Korzystamy nie tylko z wysokiej jakości najnowszego oprogramowania ale również z nowoczesnych metod i narzędzi komunikacji jakie daje sieć internetowa.

Zdjęcie przedstawia aranżację salonu z kuchnią z drewnianą podłogą w ciepłych barwach, z szarymi frontami mebli kuchennych oraz drewnianą ażurową konstrukcja oddzielającą salon od przedpokoju. Według projektu mieszkania autorstwa Make It Yours - biura projektowania wnętrz z Krakowa
Zdjęcie przedstawia sypialnię z dużym łóżkiem, w kolorach jasnych szarości, z dodatkami w odcieniach błękitu.Stylizacja według projektu wnętrz mieszkania biura projektowania wnętrz Make It Yours

Projekt mieszkania online
lub przy kawie

Kontakt osobisty z klientami cenimy sobie bardzo i z ogromną przyjemnością spotykamy się przy kawie podczas omawiania projektów lub później w miejscach realizacji podczas nadzorów projektowych. Jeśli jednak preferujesz komunikację zdalną i przejście przez proces projektowania wnętrz online, jesteśmy całkowicie otwarci i przygotowani.

Zadowolenie gwarantowane
Projekt mieszkania?
Wybierz Make It Yours

Realizacja projektów mieszkań online poszerzyła zasięg naszych usług, oraz ilość szczęśliwych klientów cieszących się pięknie urządzonymi mieszkaniami.

Dołącz do grona zadowolonych klientów biura Make It Yours i zleć nam projekt wnętrz Twojego mieszkania online lub odwiedzając nasze biuro!

Skorzystaj z naszego doświadczenia w projektowaniu wnętrz.

Zdjęcie przedstawia wnętrze salonu z kuchnią w ciemnych kolorach. Brązowe drewniane fronty mebli, czarny kamień jako tło dla telewizora wiszącego na ścianie, sofa i fotel z czarnej skóry. Projekt mieszkania od biura projektowania wnętrz Make It Yours z Krakowa

ZOBACZ NASZE PORTFOLIO

PROJEKTY MIESZKAŃ

Biuro Make It Yours
Zleć nam wykonanie projektu wnętrz mieszkania

Realizujemy również projekty online!