Projektowanie wnętrz domów - nowoczesnych, stylowych, eleganckich, ekskluzywnych...

Szukasz biura architektonicznego, któremu powierzysz projektowanie wnętrz domu? Najważniejszej wymarzonej, Twojej własnej przestrzeni do życia...
Zobacz nasze bogate portfolio. Mamy nadzieje, że spodobają Ci się nasze realizacje i to nam zlecisz wykonanie projektu,
a wnętrza Twojego domu będą ozdobą naszego portfolio!

Aranżacje wnętrz domów
Projekty wnętrz domów
Make It Yours

Jesteśmy świadomi, że projektowanie wnętrz domów jak każdej przestrzeni do codziennego życia to duża odpowiedzialność.

Dlatego do każdego projektu podchodzimy z ogromnym zaangażowaniem entuzjazmem i uważnością. Naszym celem jest jak najdokładniejsze wsłuchanie się Twoje oczekiwania i sprostanie im z wykorzystaniem całej naszej wiedzy i doświadczenia w projektowaniu.

Nie codziennie wykańcza się dom. Dla większości Polaków jest to przedsięwzięcie wykonywane raz w życiu. Tylko niektórzy mają to szczęście, że budują bądź kupują i aranżują wnętrza domu więcej niż raz. Życzymy każdemu! 🙂 Często jest to też proces trwający wiele miesięcy lub lat. Dlatego doskonale rozumiemy, jak ważnym jest wykonanie projektu wnętrz domu, który będzie uwzględniał wszystkie aspekty codziennego życia.

Projektowanie wnętrz domów to nasza pasja

Mamy bogate portfolio i dużą grupę zadowolonych klientów. Mamy nadzieję, że i Ty dołączysz do tej grupy.

Jeśli trafiłeś na naszą stronę to nie musimy Cię uświadamiać, że projekt wnętrz domu to niezwykle wartościowy i ważny element całej inwestycji. Przy ogromnej ilości energii jaka została już przez Ciebie wydatkowana na spełnienie wymogów prawnych, pozyskanie i dopracowanie projektu budowlanego nie zapominasz o ostatnim etapie: projekcie wnętrz domu.

Wiesz już że najlepiej rozpocząć projektowanie wnętrz przed lub najpóźniej w trakcie prac budowlanych. Teraz jest czas, żeby zaprojektować wnętrza wszystkich pomieszczeń, nadać im funkcję jaką będą spełniały i zaprojektować i doprowadzić wszystkie instalacje w miejsca, które będą poprawiały Twój komfort życia przez najbliższe kilka… a może więcej lat.

Projektowanie wnętrz domów to nie tylko ich meblowanie!

Czasem spotykamy się z opinią że projektowanie wnętrz to ustawienie mebli w pomieszczeniach. Takie wyobrażenie o projektowaniu wnętrz może tłumaczyć, dlaczego tak niewielki odsetek osób budujących domy pomija ten jakże ważny element w całym procesie.

Jeśli tu jesteś wiesz już zatem że projekt wnętrz domu to coś więcej!

Projekt wnętrz to dobrze przemyślane, oparte na wiedzy, uwzględniające Twoje wymagania narzędzie, za pomocą którego Ty i ekipy wykonawcze, z którymi współpracujesz, będziecie mogli wykonać elegancką, nowoczesną, stylową… jaka sobie wymarzysz przestrzeń do życia.

…Włącznik światła znajdzie się w tym miejscu, gdzie będziesz go potrzebował do zaświecenia (i zgaszenia), barierka na schodach pojawi się tam, gdzie można stracić równowagę, szafka czy szuflada z najpotrzebniejszymi rzeczami będzie zaprojektowana w miejscu, w którym będziesz stać przygotowując posiłek. Kolory zapewnią Ci dobry nastrój, a spójność i harmonia dadzą odczucie lekkości i spokoju wszędzie tam gdzie ich będziesz potrzebować. Podłoga będzie ciepła i przyjemna tam gdzie zwykle stajesz bosą stopą, a trwała i łatwa do sprzątania tam gdzie wchodzisz w butach… Moglibyśmy tak jeszcze długo wymieniać zalety dobrego projektu wnętrz dla Twojego domu… i chętnie to zrobimy podczas naszego pierwszego, drugiego i kolejnego spotkania projektowego

Zapraszamy do współpracy!

Kontakt z biurem Make It Yours