Jak zostałam architektką wnętrz

Zamiłowanie do pięknych przestrzeni wypełnionych szlachetnymi materiałami, ręcznie wykonanymi meblami, doskonale skomponowanymi dekoracjami a przede wszystkim przedmiotami, w powstanie których inni ludzie, ich projektanci i wykonawcy, włożyli swoją staranność, precyzję, fachowość, wyczucie smaku i stylu, towarzyszyły mi od najmłodszych lat.

Film Incepcja opowiada, że idea jest jak wirus, który można zaszczepić. Ideę by zostać architektką wnętrz zaszczepili mi rodzice. Podczas wakacji zwiedzaliśmy piękne miejsca na całym świecie, kontemplując myśl architektoniczną najwybitniejszych projektantów oraz kunszt twórczości artystów, zarówno minionych jak i dzisiejszych czasów. Ta idea wzmacniana była również przez dziadka, który w swoim zakładzie stolarskim produkował niepowtarzalne meble, i który całą swoją osobą pokazywał, jak wspaniały jest proces tworzenia.

Myślę, że wyczucie stylu, kompozycji, estetyki to coś co nabywamy przez całe życie. Jestem wdzięczna rodzicom, i dziadkowi, że zasiali ziarenko, które z czasem wykiełkowało i zaczęło rosnąć ukierunkowując moje życie w stronę architektury, dziedziny nacechowanej pięknem oraz nieskończoną ilością form i kolorów. Zafascynowanie estetyką przestrzeni i architektury przerodziło się w zawód architekta wnętrz i dało początek mojej zawodowej karierze.

Zdjęcie profilowe architekt wnętrz z Krakowa Ewy Więcek, właściciel biura projektowania wnętrz Make It Yours

Ewa Więcek

mgr inż. architekt – właściciel & architekt prowadzący

Kompetencje

W czasie studiów byłam stypendystką programu Sokrates Erasmus Technische Universität w Berlinie.

W 2008r ukończyłam wydział Architektury i Urbanistyki Politechniki Krakowskiej dyplomem urbanistycznym, który otrzymał wyróżnienie Ministerstwa Infrastruktury.

Przed założeniem własnego biura zdobywałam doświadczenie współpracując z pracowniami IMB Asymetria oraz Asymetria 44.

Z kilku lat pracy z najlepszymi biurami projektowymi wyniosłam ogromny kapitał doświadczenia. 

W 2013 roku założyłam pracownię projektową Make It Yours, w której ja i współpracujący ze mną architekci wnętrz zaprojektowaliśmy kilkadziesiąt tysięcy metrów kwadratowych powierzchni przestrzeni biurowych, hotelowych, oraz mieszkalnych

Moja filozofia

Każdy projekt wnętrz jest niepowtarzalny.
Wnętrze to odzwierciedlenie osobowości i stylu.
Chcę, by projektowana przestrzeń była maksymalnie dopasowana do potrzeb i gustu moich klientów.

Z nami uczynisz własną, przestrzeń w której żyjesz i pracujesz.

Poszukuję inspiracji

Spotkania z klientami, targi i szkolenia to ciągłe poszukiwanie inspiracji.
Staram się, by niezależnie od stylu, wnętrza zaprojektowane przez nasz zespół architektów wnętrz  były innowacyjne oraz łączyły nowoczesność, funkcjonalność, estetykę i jakość.

Cenię współpracę

Przy realizacji dużych projektów współpracujemy z najlepszymi architektami. Zapraszamy i jesteśmy zapraszani. Dzięki współpracy jesteśmy wstanie zrealizować niemal każde zlecenie projektowe.

Jestem wdzięczna

Są osoby i firmy, dzięki którym mogliśmy przez lata naszego dotychczasowego istnienia na rynku zdobywać doświadczenie, uczyć się i rozwijać a markę Make It Yours budować jako synonim wysokich standardów w obsłudze klienta.
Dziękuję klientom, którzy powierzyli nam aranżację swoich przestrzeni do życia i pracy, architektom wnętrz – współpracownikom naszego biura, firmom z branży architektonicznej, współpracujących z nami przy realizacji wielu projektów, w szczególności pracowni IMB Asymetria oraz Tomaszowi Chruścielowi, który przez lata był partnerem w Make It Yours, współzałożycielem biura, a który zdecydował się iść własną drogą i od grudnia 2021 zakończył z nami współpracę.

Portfolio
Make It Yours

zobacz projekty, nad którymi mieliśmy przyjemność pracować.

projektujemy biura

projektujemy mieszkania

projektujemy restauracje

projektujemy domy

projektujemy akademiki

Jak pracujemy i jak przebiega proces projektowy?
Zapraszamy do współpracy!